#htmlcaption03 #htmlcaption08 #htmlcaption04 #htmlcaption02 #htmlcaption05 #htmlcaption01 #htmlcaption07 #htmlcaption06

Blade mSR

Přemýšleli jsme, co si pořídit na takové to domácí létání a vrtulníček, byl jasnou volbou. Po dlouhém brouzdání na internetu a zjišťování od kolegů, jsem vždy dostal tip na dvourotorové vrtulníčky. Dvourotor je takový domácí autopilot a to se mi moc nelíbilo, jelikož by nás vrtulník za chvíli omrzel a padal na něj akorát prach. Nakonec jsem objevil novinu od firmy E-Flite a to jednorotový mikrovrtulníček Blade mSR. Díky své velikosti (průměr hlavního rotoru: 180mm) váží pouhých 28g včetně pohonné baterie Li-Pol 3,7V 120 mAh. Součástí balení jsou 2ks baterií a nabíječ na 4ks Li-Pol + síťový zdroj.

Blade mSR je vrtulníček dvou tváří. Dá se s ním létat pohodově, nebo naopak pěkně zadivočit a to vše v prostoru vašeho obýváku nebo pokoje. Ač jsem se divil, Blade mSR je velice odolný co se poškození týče. Schytal již pár nepovedených přistání, nárazů do zdi, přistání do kytek apod., ale vše ustál bez jediného úrazu.
Nově jsme si pořídili 2ks originálních baterii Li-Pol 3,7V 150 mAh. Letový projev je klidnější, jelikož 150mAh baterka je o pár gramů těžší než 120mAh.

Letový čas jedné baterky 120mAh se pohybuje kolem 6 - 6:30 min. a 150mAh kolem 7:30 - 8 min.

Blade mSR Blade mSR Blade mSR Blade mSR Blade mSR Blade mSR Blade mSR Blade mSR Blade mSR Blade mSR Blade mSR Blade mSR Blade mSR Blade mSR Blade mSR Blade mSR Blade mSR
Copyright © 2003 - 2014 David Charvát | Design by David Charvát, DesignrStudio.wz.cz | All rights reserved.                   

DesignrStudio.wz.cz - grafické práce