#htmlcaption03 #htmlcaption08 #htmlcaption04 #htmlcaption02 #htmlcaption05 #htmlcaption01 #htmlcaption07 #htmlcaption06

Bristol Scout

Bristol Scout je halový dvouplošníček z produkce Honzy Špatného. Model jsme obdrželi, jako stavebnici s povrchovou úpravou a příslušenstvím. Bristol je osazen 9g střídavým elektromotůrkem, regulátorem Turnigy 6A, vrtulí GWS a 4g přijímačem. Trochu jsme zaexperimentovali a modelu přidělali křidélka. Původně je ovládána pouze výškovka se směrovkou a jak se v praxi ukázalo, výroba křidélek byl správný krok. Použili jsme 4ks serv HobbyKing 4,3g. Dalším naším experimentem byly pohoné baterie. Model se osazuje dvoučlánkem Turnigy 138mAh o váze 7,2g, ale ten jsme pro delší letový čas nahradili 15ti gramovým 2čl. Flightmax 180mAh. Lákala mě myšlenka vyzkoušení Lipolek, které používám do Jazze. Letový čas 20min. s 2čl. Rhino 360mAh je bezkonkurenční a váhu navíc model vůbec nepoznal. Ba naopak bych řekl, že letový projev je daleko realističtější.
Celková váha bez accu: 83g, se 180mAh Lipolkou: 97g a s Rhino 360mAh: 104g. Pokud chcete něco malého, hodného, ale přitom obratného a na pohled dobře vypadajícího není lepší volby.

Zalétání proběhlo v Lipenecké hale 5. listopadu 2010.

Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout Bristol Scout
Copyright © 2003 - 2014 David Charvát | Design by David Charvát, DesignrStudio.wz.cz | All rights reserved.                   

DesignrStudio.wz.cz - grafické práce